Sorunuz mu var: 0 553 754 32 38
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaKitap Basımı Bilgi Merkezi

Kitap Basımı Bilgi Merkezi

Şiir Kitabımı Nasıl Bastırabilirim?

Şiir kitabınızı bastırmak için öncelikle tür olarak şiir kitapları yayımlayan bir yayınevi bulmanız gerekir.

Şiir Kitabı ÇıkarınHer yayınevi şiir kitabı çıkarmaktadır. Kimi yayınevleri bazı türlerde eserlerle ilgilenmeyi tüm türlerle ilgilenmeye tercih edebilirler. Bu sebeple ilk olarak yapmanız gereken iş şiir kitapları basan yayınevlerinin hangileri olduğunu tespit etmektir. Bunun internet üzerinde araştırma yaparak öğrenebilirsiniz.

En çok satış yapan online kitap satışı yapan bir internet sitesine girin. Şiir türündeki kitapları listeletin. Burada listelenen kitapların yayınevlerine bakarak bunları şiir türünde kitap basan yayınevi olduğu bilgisini edinmiş oluruz. Bunları bir liste haline getirin ve iletişim bilgilerini toplayın. Ardından bu yyaınevlerine dosyanızı gödnermeye başlayın.

Bunun yerine ise daha kolay olarak şiir dosyanızı Şiir Kitabımı Basımı İçin Başvur linkine tıklayarak gönderdiğinizde 24 saat içinde şiirlerinizin baskıya uygun olup olmadığının değerlendirmesini eğer baskıya uygun ise şiir kitabınızı ne kadar maliyetle çıkarabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şiirli günler dileğimizle.#Pr Link
Kitap Çıkarmak İçin Kılavuz Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Kitap Baskı Bilgi Merkezi


M. Hizmetleri : 0 553 754 32 38
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım